Субота, 24.08.2019, 00:35
Вітаю Вас Гість | RSS

Римарівська загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів


 Національна гаряча лінія
Меню сайта
Наші опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 131
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Міні-чат
200
Форма входу

Медалісти школи

МЕДАЛІСТИ РИМАРІВСЬКОЇ ШКОЛИ
(відповідно до книги записів виданих документів)


Прізвище, ім’я та по батьковіРік випускуМедаль
1 Іващенко Галина Олексіївна 1954-1955 золота медаль
2 Власенко Микола Іванович 1954-1955срібна медаль
3 Горпинко Микола Васильович 1954-1955 срібна медаль
4 Крат Володимир Іванович 1955-1956золота медаль
5 Василенко Микола Семенович 1955-1956 срібна медаль
6 Пшенишний Володимир Семенович 1955-1956срібна медаль
7 Кулеба Василь Іванович 1956-1957 золота медаль
8 Спичак Марія Анатоліївна 1956-1957золота медаль
9 Харченко Василь Андрійович 1956-1957 срібна медаль
10 Шимка Микола федорович 1956-1957срібна медаль
11 Басараб Тетяна Андріївна 1957-1958 золота медаль
12 Кологрива Марія Прокопівна 1957-1958золота медаль
13 Геращенко Марія Іванівна 1957-1958 срібна медаль
14 Цимбал Ольга Миколаївна 1957-1958срібна медаль
15 Галак Олександр Петрович 1957-1958 срібна медаль
16 Недовіс Раїса Іванівна 1957-1958срібна медаль
17 Офіцер Ганна Филимонівна 1957-1958 срібна медаль
18 Мартиш Тамара Павлівна 1958-1959золота медаль
19 Яременко Ганна Іванівна 1958-1959 золота медаль
20 Власенко Ольга Андріївна 1958-1959срібна медаль
21 Середа Олександра Пантелеймівна 1959-1960 золота медаль
22 Зінич Ніна Миколаївна 1954-1955золота медаль
23 Лихвенко Ганна Іванівна 1959-1960 срібна медаль
24 Шуйська Аліна Іванівна 1963-1964золота медаль
25 Кулеба Валентина Іванівна 1963-1964 золота медаль
26 Горбенко Григорій Петрович 1963-1964золота медаль
27 Ковтун Тамара Іванівна 1965-1966 золота медаль
28 Ковтун Валентина Олександрівна 1965-1966золота медаль
29 Гришко Лідія Іванівна1965-1966 золота медаль
30 Крат Надія Сергіївна 1965-1966золота медаль
31 Жидівка Валентина Петрівна1965-1966 золота медаль
32 Легуша Галина Іванівна 1965-1966срібна медаль
33 Легуша Віра Іванівна 1965-1966 срібна медаль
34 Марухач Ганна Іванівна 1965-1966срібна медаль
35 Міняйло Катерина Дмитрівна 1965-1966 срібна медаль
36 Близнюк Тамата Іванівна1965-1966срібна медаль
37 Могильник Ганна Федорівна 1965-1966срібна медаль
38 Самойленко Микола Васильович 1965-1966срібна медаль
39 Ігнатенко Катерина Федорівна 1965-1966 срібна медаль
40 Ігнатенко Володимир Федорович 1965-1966срібна медаль
41 Пуць Микола Миколайович 1966-1967 золота медаль
42 Борткевич Людмила Яківна 1966-1967золота медаль
43 Паладич Віктор Петрович 1966-1967срібна медаль
44 Башта Володимир Павлович 1967-1968 золота медаль
45 Близнюк Ольга Іванівна 1967-1968срібна медаль
46 Хоменко Ольга Никифорівна 1967-1968срібна медаль
47 Серба Галина Степанівна 1970-1971золота медаль
48 Литовка Ольга Федорівна 1970-1971 золота медаль
49 Каднай Лідія Іллівна 1970-1971золота медаль
50 Хомазюк Надія Миколаївна 1975-1976золота медаль
51 Дубовик Олександр Степанович 1976-1977 золота медаль
52 Жидівка Сергій Миколайович 1976-1977золота медаль
53 Башта Світлана Павлівна 1977-1978золота медаль
54 Власенко Людмила Іванівна 1980-1981 золота медаль
55 Левун Оксана Вікторівна 1985-1986срібна медаль
56 Недовіс Тамара Олексіївна 1985-1986срібна медаль
57 Яременко Лариса Миколаївна 1986-1987 золота медаль
58 Дерев’янко Світлана Олексіївна 1987-1988срібна медаль
59 Небрат Сергій Миколайович 1987-1988срібна медаль
60 Куліш Олена Миколаївна 1993-1994золота медаль
61 Оніпко Зоя Олександрівна 1993-1994 золота медаль
62 Муковаз Світлана Федорівна 1993-1994срібна медаль
63 Іваненко Тамара Вікторівна 1994-1995 золота медаль
64 Щербініна Оксана Володимирівна 1996-1997 золота медаль
65 Костів Руслан Ігоревич 2005-2006срібна медаль
66 Ралко Роман Сергійович 2006-2007 золота медаль

 Національна дитяча гаряча лінія

Пошук
Календар
«  Серпень 2019  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031

Copyright MyCorp © 2019